Tron Racing

Tron Racing na Java 1.0.1

Gra wyścigowa w klimacie filmu Tron

Zalety

  • Grafika w klimacie filmu "Tron"
  • 4 różne etapy
  • Dosyć trudna

Wady

  • Szybko się znudzi

Niezły
6

Tron Racing to darmowa gra na Java, której akcja dzieje się w świecie znanym z filmu Tron. Twoim zadaniem jako gracza będzie ściganie się po futurystycznym torze, zbieranie bonusów oraz unikanie pułapek zastawianych przez przeciwników. Jeśli jesteś posiadaczem telefonu z Java, Tron Racing może Ci się spodobać.

W Tron Racing sterujemy futurystycznym pojazdem, całkiem podobnym do tego z filmu Tron. Sterowanie jest bardzo proste, bo motor sam posuwa się do przodu. Twoim zadaniem jest lawirowanie w lewo i prawo w taki sposób, aby uzbierać dodatki i unikać strzałów wroga. Do ukończenia poszczególnych misji niezbędne jest dojechanie do końca trasy oraz uzbieranie odpowiedniej liczby dodatków.

Jak na dosyć prosta produkcję, w Tron Racing gra się dosyć fajnie. Oczywiście, nie ma tutaj mowy o złożonych i trudnych zadaniach. To typowa gra typu "casual", w którą można pograć stojąc w kolejce lub jadąc gdzieś autobusem. To dobra produkcja na kilka lub kilkanaście minut niezobowiązującego grania.

Tron Racing to ładna i prosta w obsłudze gra. Jeśli lubisz klimaty z filmu Tron, gra może Ci się spodobać. Sprawdzenie jej nic nie kosztuje!

Tron Racing

Download

Tron Racing na Java 1.0.1

Opinie użytkowników o Tron Racing